Pro seniory

Pro seniory

 •  
  KLUS – klub seniorů

  Starším lidem pravidelně nabízíme možnost prožít dopoledne se zajímavým programem. Setkání probíhají jednou za dva týdny v sále Centra pro rodinu Zlín v pátek od 9 do 11 hodin. 

  Program, který vedou zkušené lektorky, zahrnuje vždy nějaké zajímavé téma, zábavná cvičení na podporu paměti a psychomotoriky, nebo možnost protáhnout si tělo. Někdy také společně tvoříme, nebo navštívíme zajímavé místo. KLUS nabízí také prostor pro navázání nových vztahů, vzájemné sdílení, výměnu zkušeností a podporu. 

  Termíny setkání v roce 2023

  20. 1.

  3. 2. a 17. 2.

  3. 3.; 17. 3. a 31. 3.

  14. 4. a 28. 4.

  Seniorům nabízíme také podporu a pomoc po telefonu. Kdykoliv se na nás můžete obrátit na tel.: 732 376 193, nebo na e-mail veronika.holikova@cpr-zlin.cz a emilia.osohova@cpr-zlin.cz.

 •  
  Senior Point Zlín

  Senior Point Zlín je  kontaktní místo přátelské seniorům. Nachází se v budově Zlínského klubu 204 na třídě Tomáše Bati 204 ve Zlíně (v budově bývalé knihovny) v centru města Zlína.


  Senior Point najdete ve zvýšeném přízemí (5 schodů), v případě potřeby lze využít nájezdovou rampu pro osoby na vozíčcích (využijte zvonek nebo telefon).

  Provozní doba Senior Pointu:
  Pondělí čtvrtek od 10 do 17 hodin;
  Pátek
  od 10 do 15:30 hodin;
   
  Internetové stránky Senior Pointu Zlín: https://www.senior-point-zlin.cz/