hlavicka
  FACEBOOK                  O NÁS                  KONTAKT                  ÚŘEDNÍ HODINY                  KALENDÁŘ AKCÍ                  FOTOGALERIE

Kluby a kroužky

Cílem naší činnosti je působit na rodiny a pomoci jim k upevnění rodinných vztahů. Toho se snažíme dosáhnout co nejpestřejší nabídkou programů pro volný čas rodin, aby tak členové měli společné obohacující zážitky, rodiny aby mohly vyjít z domácí izolace a sdílet se s ostatními, navzájem se povzbudit.
Pro celkový zdravý vývoj dítěte je nezbytně nutné, aby trávilo co nejvíce času s oběma nebo alespoň s jedním se svých rodičů, i když je zaujato hrou např. s jinými dětmi.

Centrum pro rodinu nabízí tyto kluby a kroužky:

  • Cvičení rodičů s dětmi "Sedmikrásek" - pro rodiče s malými dětmi; cvičení probíhá každý týden ve čtrnácti skupinkách (pondělí, středa, pátek dopoledne, čtvrtek odpoledne).
  • Kluby maminek (nejen) na mateřské dovolené - maminky se scházejí ve Zlíně, Fryštáku, Velíkové, Hvozdné, Štípě, Lukově a Otrokovicích, každý klub 2 až 4x měsíčně. V roce 2008 přibily další čtyři kluby maminek, a to v Březové, Pozlovicích, Ostratě a Zádveřicích. V Bohuslavicích proběhla změna: původně samostatný klub maminek se spojil v závěru roku 2008 s Březnicí a vznikl z toho Klub rodin Bohuslavice a Březnice. V roce 2009 přibyl klub maminek ve Slušovicích a Mysločovicích, v květnu 2010 vznikl klub maminek v Lužkovicích.
  • Cvičení s Ivou - každé pondělí od 17 hodin.
  • Modlitby matek - setkání se koná jednou za měsíc ve čtvrtek dopoledne v kapli kláštera.
  • Modlitby tancem a gesty (biblické tance) - konají se jednou za měsíc ve středu v 19.15 hodin.
  • Společenství seniorů - senioři se scházejí každé první a třetí pondělí v měsíci od 16 do 18 hodin v prostorách obecního úřadu Bohuslavice
  • Tvořivé aktivity
webmaster © 2007