hlavicka
  FACEBOOK                  O NÁS                  KONTAKT                  ÚŘEDNÍ HODINY                  KALENDÁŘ AKCÍ                  FOTOGALERIE

Manželské večery

Ve spolupráci s nadačním fondem Credo srdečně zveme všechny manželské páry na cyklus 8 tematických setkání s názvem Manželské večery. Kurz již více jak 30 let pomáhá párům budovat silná manželství. Ať už máte harmonické manželství, nebo ne, i vy můžete prohloubit svůj vztah a pracovat na jeho zlepšení. Věk manželů, ani délka trvání manželství, nehraje roli. Důležité je začít a pravidelně o své manželství pečovat. Využijte tuto možnost a zainvestujte do vztahu, který patří k nejdůležitějším ve vašem životě!

Jak kurz probíhá?
Každé setkání začíná filmem (promluvou na DVD), v rámci níž je příležitost ke vzájemné komunikaci v páru. Můžete strávit čas spolu v příjemném prostředí, s občerstvením, hudbou a bez dětí. Jde o čas, který věnujete pouze svému partnerovi a on zase vám. Soukromí každého páru je respektováno. Vše probíhá v důvěrné a přátelské atmosféře. Skupinová diskuze není součástí kurzu, mluvíte pouze se svým partnerem. Občerstvení je k dispozici po celou dobu večera.

Kurz bude probíhat v nedělní podvečery od 16:00 do 18:30 hodin v sále Centra pro rodinu. Kurzovné na pár činí 1.000,- Kč. V průběhu kurzu nabízíme hlídání dětí v naší herně sousedící s přednáškovým sálem.

Termíny a témata jednotlivých večerů:
29. 9.
Budování pevných základů
 6. 10.
Umění komunikace
13. 10.
Řešení konfliktů
 20. 10.
Síla odpuštění
10. 11.
Vliv rodiny - v dětství i dnes
 17. 11.
Manželská intimita
1. 12.
Láska v akci (Pět jazyků lásky)
8. 12.
Slavnostní závěrečné setkání

Své dotazy můžete psát na email veronika.holikova@cpr-zlin.cz.

Každý může mít zdravé manželství plné lásky. Potřebujeme jen vědět, co a jak používat!

PŘIHLÁŠKA

webmaster © 2007