hlavicka
PODPOŘTE NÁS            AKTUÁLNĚ             KONTAKT             O NÁS             KALENDÁŘ AKCÍ             FOTOGALERIE                

Výchova teenagerů

Jste rodič, nevlastní rodič nebo se staráte o jednoho nebo více teenagerů od 11 do 18 let?
Máte dobré znalosti a dovednosti pro výchovu dětí, nebo je naopak postrádáte?
Chtěli byste, abyste jako rodina fungovali co nejlépe?

Pokud jste na jakoukoli z těchto otázek odpověděli "ano", pak je tento kurz právě pro vás. Skládá se z pěti tematických odpoledních setkání v příjemném prostředí, kde si můžete na chvíli odpočinout a seznámit se s dalšími rodiči, kteří zažívají podobné boje jako Vy.

K teenagerům nedostáváme návod k použití. Jediná role, ve které jsme v životě nenahraditelní, je role rodiče. Témata kurzu se zaměřují na růst v zodpovědnosti, budování charakteru, komunikaci a řešení konfliktů i na předávání zdravých hodnot, a jsou velmi praktické. Zábavnou a poučnou formou se dozvíte, jak s teenagery lépe komunikovat. Méně se hádat a více jim rozumět, naplòovat jejich potřeby, ale zároveò nastavovat hranice. Jak pracovat s emocemi a správně se rozhodovat.

Jak kurz probíhá

Kurz probíhá v odpoledních hodinách v sále Centra pro rodinu Zlín. Součástí jsou poutavé přednášky o důležitých tématech výchovy teenagerů od 11 do 18 let plné praktických rad a nápadů a následná komunikace v menší skupince, o kterou pečuje moderátor. Během kurzu je podáváno drobné občerstvení. Kurz pořádáme ve spolupráci s nadačním fondem Credo.

Kurz, který měl proběhnout v měsících říjen - prosinec 2020, zatím neproběhl, avšak je plně obsazen. Bude probíhat ve středečních podvečerech od 17:00 do 19:30 hodin v sále Centra pro rodinu ve Zlíně. Kurzovné na osobu činí 300,- Kč nebo 500,- Kč na pár.

Pokud vás téma kurzu zaujalo, napište nám na veronika.holikova@cpr-zlin.cz. Zařadíme vás mezi zájemce o další běh tohoto kurzu.

webmaster © 2007