hlavicka
  FACEBOOK                  O NÁS                  KONTAKT                  ÚŘEDNÍ HODINY                  KALENDÁŘ AKCÍ                  FOTOGALERIE

FAMILY POINT

Family Pointy jsou místa přátelská rodině, kde mohou rodiče pečovat o malé děti a získat informace pro podporu rodiny. Jde o bezbariérová zařízení vybavená přebalovacím pultem, křeslem pro kojení, mikrovlnnou troubou a veřejným internetem. Pro děti jsou připraveny hračky, pastelky a knihy. V kontaktním Family Pointu se návštěvníci mohou obrátit na přítomnou pracovnici, která jim zprostředkuje rodinné, sociální, psychologické nebo právní poradenství. Poradna probíhá také telefonicky a emailem.

Ve Family Pointu se scházejí nabídky místních organizací, které poskytují služby na podporu rodin. Další aktivitou je poradenství v oblasti slučitelnosti rodiny a zaměstnání.

Family Point umožňuje odpovědným institucím být s rodinami v kontaktu a zjišťovat jejich potřeby. Jedná se o veřejnou nízkoprahovou službu bez nutnosti se předem přihlašovat. Pravidelně pořádané akce Family Pointu nabízejí témata související s rodinným životem a jsou bezplatné. Součástí projektu jsou webové stránky www.zlin.familypoint.cz a newsletter, který měsíčně informuje o aktuálním dění pro rodiny.

Od října 2014 je v provozu první Family Point ve Zlíně v přízemí bývalé knihovny Fr. Bartoše ve Zlíně. Srdečně Vás všechny zveme k návštěvě.


KONTAKTNÍ INFORMACE:
Family Point Zlín
Třída T. Bati 204
760 01 Zlín
Tel.: 739 522 801
Email: zlin@familypoint.cz
Web: www.zlin.familypoint.cz

NÁVŠTĚVNÍ DOBA PRO VEŘEJNOST:
Pondělí, úterý, středa, čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 15:30

Garantem projektu Family Point je Centrum pro rodinu a sociální péči Brno, které je zároveň nositelem ochranné známky pro tato zařízení.

Projekt je realizován s podporou Statutárního města Zlína a ve spolupráci s informačním portálem www.rodinavezline.cz.

Podpora státu 

webmaster © 2007