hlavicka
  FACEBOOK                  O NÁS                  KONTAKT                  ÚŘEDNÍ HODINY                  KALENDÁŘ AKCÍ                  FOTOGALERIE

Manželské večery

Ve spolupráci s nadačním fondem Credo srdečně zveme všechny manželské páry na cyklus 8 tematických setkání s názvem Manželské večery. Kurz již více jak 30 let pomáhá párům budovat silná manželství. Ať už máte harmonické manželství, nebo ne, i vy můžete prohloubit svůj vztah a pracovat na jeho zlepšení. Věk manželů, ani délka trvání manželství, nehraje roli. Důležité je začít a pravidelně o své manželství pečovat. Využijte tuto možnost a zainvestujte do vztahu, který patří k nejdůležitějším ve vašem životě!

Jak kurz probíhá?
Každé setkání začíná filmem (promluvou na DVD), v rámci níž je příležitost ke vzájemné komunikaci v páru. Můžete strávit čas spolu v příjemném prostředí, s občerstvením, hudbou a bez dětí. Jde o čas, který věnujete pouze svému partnerovi a on zase vám. Soukromí každého páru je respektováno. Vše probíhá v důvěrné a přátelské atmosféře. Skupinová diskuze není součástí kurzu, mluvíte pouze se svým partnerem. Občerstvení je k dispozici po celou dobu večera.

Kurz bude probíhat v nedělní podvečery od 16:00 do 18:30 hodin v sále Centra pro rodinu. Kurzovné na pár činí 1.000,- Kč. V průběhu kurzu je zajištěno ZDARMA hlídání dětí v herně sousedící s přednáškovým sálem. Děti je nutné přihlásit na hlídání předem. Kapacita kurzu je omezena na 8 manželských párů. Poplatek za kurz zahrnuje veškeré výdaje, včetně materiálu a občerstvení.

Termíny a témata jednotlivých večerů:

 9. 2. Vybudovat pevné základy
 16. 2. Umění komunikace
 23. 2. Řešení konfliktů
 8. 3. Síla odpuštění
 22. 3. Rodiče a rodiče partnera
 29. 3. Manželská intimita
 5. 4. Láska v akci - 5 jazyků lásky
 19. 4. Závěrečné setkání s večeří

Každý může mít pěkné manželství plné lásky. Potřebujeme jen vědět, co a jak používat.

Přihlášky a informace: www.credonf.cz

webmaster © 2007